image

Unreal Engine 4.24 Çıktı !

Unreal Engine 4.24’ün artık indirilebileceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Duymuş olabileceğiniz gibi, bu sürümle birlikte, Unreal Studio’yu kullanımdan kaldırıyoruz ve tüm özelliklerini Unreal Engine’e ücretsiz katlıyoruz. Unreal Engine, oyun geliştirme, mimari, film, televizyon, otomotiv, eğitim ve simülasyon veya başka herhangi bir sektörde çalışıyor olun, artık tek çözümünüzdür.

Herkes için bir şeyler ile birlikte birçok yeni özellik ve iyileştirme var. Artık oyunlar ve görselleştirme için, diğer sahne öğelerine uyum sağlayan açık dünya manzaralarını tahribatsız olarak oluşturmak ve düzenlemek için daha ikna edici iç ve dış sahneler oluşturabilirsiniz; muhteşem atmosferik gökyüzü; konsol ve masaüstü platformları arasında ölçeklenen Screen Space Global Illumination.

News_4.24_blog_body_img4.jpg

Daha inandırıcı karakterler, yaratıklar ve sanal varlıklar yaratmak isteyenler için, yüz binlerce fotoğraf gerçekliğinde kılları simüle etmenize ve oluşturmanıza olanak tanıyan yeni iplik tabanlı saç ve kürk sistemimize ilk kez göz atmaktan gurur duyuyoruz. gerçek zamanlı hızlar.

Daha önce Unreal Studio’nun bir parçası olan Datasmith — tüm sahneleri 3ds Max, SketchUp Pro, Cinema 4D ve bir dizi CAD ve BIM formatından yüksek doğrulukta dönüştürmek için araç seti – şimdi 4.24 ve gelecekteki tüm sürümleri için ücretsiz olarak kullanılabilir Unreal Engine ilerliyor. Kolaylaştırılmış, kullanımı kolay, otomatik veri hazırlama ve herhangi bir kaynaktan gerçek zamanlı hazır veri elde etmek için bu yeni Visual Dataprep’e daha hızlı ve daha kolay. 

News_4.24_blog_body_img2.jpg

Bu, modelcilerin ve düzen sanatçılarının paralel çalışmasını sağlayan birinci sınıf USD desteğinden bahsetmiyor; mevcut projelerde bile kutudan çıkarmayı çok daha kolay hale getiren çoklu ekran oluşturma geliştirmeleri; ve yeni projeler oluştururken size daha iyi bir başlangıç ​​noktası sağlayan yeni bir görev tabanlı sihirbaz.

Ve son olarak, ama kesinlikle aynı derecede önemli olarak, geçen ayki duyurumuzu yerine getirerek, Market’teki Quixel Megascans’a ve Unreal Engine ile kullanmak için ücretsiz olan Quixel Köprüsü’nden erişebilirsiniz.

News_4.24_blog_body_img5.jpg

Tüm yeni özelliklere bakın

Mevcut bir Unreal Engine veya Unreal Studio kullanıcısıysanız, Epic Games başlatıcısından Unreal Engine 4.24’ü indirebilirsiniz. Eğer henüz atılmadıysanız, daha iyi bir zaman olamazdı; başlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın. Her iki durumda da, tüm yeni özelliklerin ve yükseltmelerin tadını çıkarmanızı umuyoruz ve her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizi teşvik ediyoruz!