Binevler Mahallesi 81022 Nolu Sk. No:55/B Şahinbey/Gaziantep
trende

Sosyal Medya Danışmanlığı

24.07.2019
107
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı Türkiye’de son birkaç yılda hızla yüklesen bir sektör haline gelmiştir. Geleceğin pazarlama yöntemi olarak da adlandırılan soysal medyanın popüler  olmasının en önemli nedeni dünyadaki internet kullanıcı sayısının her geçen gün daha da artmakta olmasıdır. İnsanların en hızlı bilgiye ulaşma yolu internet üzerinde ki sosyal paylaşım siteleri, forumlar ve geniş kapsamlı arama sayfalarıdır.

Sosyal medyayı klasik pazarlamadan ayıran en büyük özellik, marka ve takipçilerin karşılıklı iletişim kurabilmesidir. 1 milyarı geçen kullanıcı sayısı ile Facebook’un ve benzeri sitelerin iletişim gücünün artık dünya markaları da farkındadır. Markanızın bilinirliğini artırmak ve geniş kitleler ile iletişim içerisinde olabilmek için sosyal medyada mutlaka yer almalısınız. Bir Digitalolarak yapacağımız tüm çalışmalar marka konumlandırmasının yanı sıra marka sadakati ve güvenini de oluşturacaktır.  Ayrıca sosyal medya ve dijital pazarlama ile klasik pazarlamaya kıyasla daha düşük bütçeler harcayacaksınız.

Diğer yandan sosyal medya ile hedef kitlenizi daha yakından tanıyabilecek ve hedef kitlenize yönelik çalışmalar gerçekleştirebileceksiniz. Sosyal medya danışmalığı günümüzde bir lüks değil ihtiyaçtır. Çünkü teknoloji ve internet çağının gelişmesi ile iletişim ve reklam da farklı bir alana doğru yönelmiştir. Ayrıca reklam amaçlı gazete ve TV yayınları herkes tarafından keşfedilemeye bilinir, ama internet ortamındaki durum ise daha da çok reklam yapma olasılığı sağlamakta ve bu sayede milyonlarca kişiye ulaşma imkanı Bir Digital farkıyla size sunulmaktadır.

Bir Digital Sosyal Medya Uzmanınız olarak amacı nelerdir;

1) Şirketinizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda şirketinizin sosyal medyada ki yerini belirlemek,
2) Sizi sosyal medyada etkin hale getirmek,

3) Şirketinizin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamak,

4) En hızlı ve doğru şekilde reklam, tanıtım vb görevleri sizin yerinize üstlenmek,

5) Aktif bir şekilde müşteri kitlesinin isteklerine uygun cevapları bulmak ve onları yanıtlamak,6) Sektörde ki gelişmeleri takip edip sürekli olarak yenilenmenize yardımcı olmaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA TEKLİF AL